O firmie

Zakłady Produkcyjno - Usługowe AQUA TECH Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim swoją działalność od 1987 roku, opierają na potencjale własnej załogi z wysoko wykwalifikowaną kadrą inĹźynieryjno-techniczną i produkcyjno usługową. W oparciu o własną bazę produkcyjną i wyposaĹźenie sprzętowe, specjalizujemy się w doborze technologii, projektowaniu technicznym, oraz produkcji urządzeń znajdujących odbiorców w kraju i zagranicą.

Produkowane urządzenia i podzespoły znajdują szerokie zastosowanie w gospodarce wodnej, ochronie środowiska, jak teĹź u armatorów przemysłu stoczniowego. Stanowią wyposaĹźenie:

  • systemów stacji uzdatniania wody na potrzeby komunalne i przemysłowe
  • oczyszczalni ścieków i utylizacji odpadów komunalnych
  • statków w kooperacji z przemysłem stoczniowym

Firma „AQUA-TECH” mieści się na terenie przemysłowym o wygrodzonej powierzchni 6000 m2, a realizacja produkcji urządzeń ze stali węglowych i nierdzewnych, odbywa się we własnej hali o powierzchni 1100m 2 i suwnicą o udĹşwigu 5ton. Na wyposaĹźeniu hali są min. walce hydrauliczne do blach o szerokości roboczej 3m, gr. do 22mm., gilotyna i zaginarka hydrauliczna, krawędziarka mechaniczna, prasy hydrauliczne o nacisku 60 ton. i 100ton., frezarka pionowa i uniwersalna, tokarki, wiertarki kolumnowe i promieniowa, urządzenia do cięcia plazmą, półautomaty do cięcia i spawania w osłonie gazów obojętnych, obrotniki,sztaplarki, prostowniki spawalnicze. Z halą produkcyjną sąsiaduje przestronny i utwardzony plac o powierzchni 800m2 uzbrojony w suwnicę bramową o udĹşwigu 5 ton. Posiadane przez „AQUA-TECH” uzbrojenie własnego terenu umoĹźliwia na realizację produkcji urządzeń i konstrukcji przestrzennych o bardzo zróĹźnicowanych gabarytach.